Günün haberleri   |   Giriş sayfam yap   |   Favorilere ekle   |   Künye   |   İletişim   |   Sitene haber ekle      Üye ol  Şifre hatırlat
  Meryem Uzerli yeni sevgilisinin kucağında böyle poz verdi!

Meryem Uzerli yeni sevgilisinin kucağında poz verdi. Güzel oyuncu...
Sinem Kobal düğün günü için öyle bir yasak koydu ki..

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu ile olacak düğünü için hazırlıklarına...
 
ANA SAYFA GÜNCEL SİYASET EKONOMİ DÜNYA ANKARA YAŞAM SAĞLIK MAGAZİN SPOR DİĞER İLÇELER
 
 

Ziraat Bankası Sınav Sonuçları ne zaman açıklanacak?- AÖF

Ziraat Bankası Sınav Sonuçları ne zaman açıklanacak?- AÖF
 
Ziraat Bankası Sınav Sonuçları ne zaman açıklanacak? Ziraat Bankası Elaman Alımı Sınavına giren binlerce aday büyük bir merakla bu sorunun cevabını bekliyor. Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı , İç Kontrolör Yardımcısı sınav sonuçları açıklandı, Uzman Yardımcısı, Servis Görevlisi, Banko Asistanı sınav sonuçları ise hala bekleniyor.
 
14.12.2012 - 21:09

Ziraat Bankasının 17 ve 24 Kasım 2012 tarihlerinde Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan Müfettiş Yardımcısı ve İç Kontrolör Yardımcısı ile Uzman Yardımcısı, Servis Görevlisi, Banko Asistanı sınavı sonuçları büyük bir heyecanla bekleniyor. İşte Ziraat Bankası Sınav Sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusunun cevabı  ve işe yerleştirme sürecinde izlenecek yol.

Ziraat Bankası Sınav Sonuçları'na ilişkin:

Ziraat Bankası Sınav sonuçları Anadolu Üniversitesi'nin internet adresi üzerinden sınava katılan adaylara duyurulacaktır

Yazılı sınava ilişkin itirazlar Anadolu Üniversitesi'ne iletilecektir

Mülakata çağırılmak üzere kontenjana giren adaylar ile yedek adaylar Ziraat Bankası'nın internet adresinde ilan edilecek ve kontenjana giren adaylar mülakata davet edilecektir. 

Müfettiş Yardımcısı , İç Kontrolör Yardımcısı : 17 Kasım 2012 Cumartesi  günü yapıldı ve sınav sonuçları açıklandı... Sınav Sonuç Belgesi'ni almak için “tıklayınız”.

Uzman Yardımcısı, Servis Görevlisi, Banko Asistanı : 24 Kasım 2012 Cumartesi günü yapıldı henüz sınav sonuçları açıklanmadı.  Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı, Servis Görevlisi, Banko Asistanı sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz burada olacak.

Değerli Adaylar,

  • 24 Kasım 2012 tarihinde gerçekleştirilen Ziraat Bankası Banko Asistanı, Servis Görevlisi, Uzman Yardımcısı yazılı sınavlarının puanları yayımlanmıştır.
  • Yazılı sınav puanlarınızı T.C. Kimlik Numaranızı ve şifrenizi girerek öğrenebilirsiniz.
  • Mülakata katılmaya hak kazanan adaylar ile mülakat yerleri ve tarihlerini gösterir liste Ziraat Bankası internet sitesinde ilan edilecektir.
  • Banko Asistanı İşe Alım Sınavında Genel Yetenek bölümünde 2 adet soru iptal edilmiştir. Bu sorular tüm adaylar için doğru kabul edilerek değerlendirme yapılmıştır. (A grubunda 3. ve 10. sorular, B grubunda 3. ve 7. sorular, C grubunda 10. ve 11. sorular, D grubunda 1. ve 6. Sorular)
  • Sınav Sonuç Belgesi'ni almak için “tıklayınız”.Yazılı Sınavda Başarı Tespiti

Yazılı sınavda değerlendirme doğru cevap sayısı üzerinden yapılacak olup başarılı olmak için adayların 100 puan üzerinden 60 ve daha yüksek puan almaları gerekmektedir.
Her il için ihtiyacın 3 (üç) katı aday (son adayla aynı puanı alan adaylar dahil) mülakata çağırılacaktır.
Sınav Sonuçları Anadolu Üniversitesi'nin http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/ internet adresi üzerinden açıklanacaktır.

Yazılı sınava ilişkin itirazlar Anadolu Üniversitesi'ne yapılacaktır.

Mülakata çağırılmak üzere kontenjana giren adaylar Bankamızın www.ziraatbank.com.tr internet adresinde ilan edilerek mülakata davet edilecektir.

Mülakat ve Nihai Değerlendirme

Mülakata hak kazanan adaylara mülakat tarihleri, yerleri ve adayların yanlarında getirmesi gereken belgeler www.ziraatbank.com.tr adresinde duyurulacaktır.

Mülakatta 60'ın altında puan alanlar başarısız sayıldıklarından başarı sıralamasına dahil edilmeyecek ve bu adaylar için nihai başarı notu hesaplaması yapılmayacaktır.

Mülakatta 60 ve üstünde puan alan adayın yazılı sınav puanı ile mülakat notunun aritmetik ortalaması alınarak oluşturulacak not adayın nihai başarı notu olacaktır.

Her bir ili tercih eden adaylar o il için nihai başarı notu en yüksek olandan aşağı doğru sıralanacak ve ihtiyaç duyulan kontenjan kadar aday istihdam edilmek üzere Bankamız internet adresinde ilan edilecektir.

ZİRAAT BANKASI ELEMAN ALIMI

Ziraat Bankası, 2 bin 500 banko asistanı, 500 servis görevlisi, 200 uzman yardımcısı, 30 iç kontrolör yardımcısı, 35 müfettiş yardımcısı olmak üzere toplam 3 bin 265 personel alımı yapacak.

İç kontrolör yardımcısı ve müfettiş yardımcısı yazılı sınavları 17 Kasım 2012 tarihinde 7 il merkezinde düzenlenecek. Teftiş Kurulu'nda uzmanlaşmaya gidilerek idari bilimler, hukuk ve mühendislik alanlarından olmak üzere 3 ayrı dalda sınav yapılacak. Böylelikle adaylar, alanlarına göre özel eğitimlerden geçirilerek çalışma alanlarına göre uzmanlaşmaları sağlanacak.

Banko asistanı, servis görevlisi ve uzman yardımcılığı yazılı sınavları ise 24 Kasım 2012 tarihinde 21 il merkezinde düzenlenecek. Banko asistanı sınavına lise ve 2 yıllık yüksekokul mezunları başvurabilirken, servis görevlisi ve uzman yardımcılığı sınavlarına bölüm ayrımı yapılmaksızın 4 yıllık üniversite ve yüksekokul mezunları başvurabilecek.

Adaylar, düzenlenecek sınavlara 17 ila 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Ziraat Bankası internet sitesinden başvuruda bulunulabilecek. Başarılı olan adaylar, Ziraat Bankası Bankacılık Okulu'nda özel eğitimlerden geçirildikten sonra göreve başlatılacak.

Lise ve iki yıllık üniversite mezunları da Ziraat'a girebilecek

Ziraat Bankası bankacılık sektöründe bir ilke imza atarak lise ve iki yıllık üniversite mezunlarına bankacı olma yolunu açtı. Bu kapsamda 3 bin 265 personel alınacak. Ayrıca işe girmeyi başaran gençlere yaşadıkları il ve ilçelerde istihdam imkânı tanınacak
Ziraat Bankası'nın 3 bin 265 personel alımı için düzenlediği sınav için bir haftada 20 bini aşkın başvuru geldi. İlk kez lise ve iki yıllık üniversite mezunu 2 bin 500 gencin işe alınacağı sınavda "yerinde istihdam" koşulu talebi daha da artırdı. Başvuru tarihinin sona ereceği güne kadar bu sayının 10 kat artabileceği belirtiliyor. Bankanın verdiği ilanı tıklayanların sayısı ise 600 bine ulaştı. Gençler, başvuru yaptıkları il ve ilçelerde istihdam edilecek.

BİR İLKE İMZA ATTI

Ziraat Bankası, bankacılık sektöründe bir ilke imza atarak lise ve iki yıllık üniversite mezunlarına bankacı olma yolunu açtı. İstanbul Finans Merkezi'ne taşınma projesi ve yeni şubeleşme çalışmaları kapsamında personel ihtiyacını karşılamak için 3 bin 265 personel alacak. Başvurular 28 Eylül'de sona erecek. Banka, yeni oluşturulan 5 kurumsal, 27 ticari ve 73 girişimci şubeyle birlikte toplam bin 486 şubeyle hizmet veriyor. Kısa-orta vadede İstanbul'da 100 adet şube, hiçbir bankanın bulunmadığı 36 ilçede de "butik şube" açmayı planlıyor. Bankanın geçen yıl bin 545 kişi aldığı sınav için de 80 bini aşkın üniversite mezunu genç başvurmuştu.

Bu sınavda "yerinde istihdam" koşulu getirildiği için Ağrı'dan başvuru yapan ve kazanan o ildeki şubede görev yapacak. Böylece gençlere yaşadıkları il ve ilçelerde istihdam imkânı sağlanmış olacak. Ziraat Bankası, üç yıldır eleman alımı ve yükselme sınavlarını kendi sistem altyapısını kullanarak online olarak gerçekleştiriyor. Sistem adayların ikamet ettiği illerdeki banka şubelerine davet edilerek bankanın bilgisayarları başında online olarak soruları cevaplandırması ve sınav bitimini takip eden on dakika içinde de sonuçları öğrenmelerine imkan verecek şekilde tasarlanmış durumda.

ASİSTANLAR İŞ BAŞINA

Banka, 2 bin 500 banko asistanı, 500 servis görevlisi, 200 uzman yardımcısı, 30 iç kontrolör yardımcısı, 35 müfettiş yardımcısı olmak üzere toplam 3 bin 265 genç personeli sektöre kazandıracak. Banko asistanı, servis görevlisi ve uzman yardımcılığı yazılı sınavları 24 Kasım 2012'de 21 il merkezinde düzenlenecek. Başarılı adaylar Ziraat Bankası Bankacılık Okulu'nda özel eğitimlerden geçirilerek göreve başlatılacak

   
Etiketler :
Yazdır   Önceki sayfa   Sayfa başına git  
  Toplam yorum 62   Onay bekleyen 2  


Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
 
Üye girişi yapmadınız. Misafir olarak yorum ekleyebilirsiniz.
Misafir
9 Mart 2013 Cumartesi 00:13
ben ve bir çok üniv. öğrencisi hatta bu yıl mezun olacak üniv. öğrencileri ziraat bankası mağdurlarıyız. mülakata kaldığımız halde geçemedik. çünkü ziraat bankası sadece lise ve ön lisans mezunlarını alıyormuş.biz sınavına girdiğimizde böyle olduğunu bilmiyorduk... şartlarımız uyduğu için sınava girdik. çok kızgınım ziraat bankasına hayallerimizle niye oynadı?. şartlarını niye baştan düzgün biçimde belirtmedi? umutlarımızla niye oynadı? bu şekilde yaparak kendi prestijini zedeledi. izlediğiniz politika yanlış insanları kandırmaya ne hakkınız var sizin. BANA VE BİRÇOK ARKADAŞIMA YAPILAN BU YANLIŞI HİÇ UNUTMUYCAM...SESİMİ HERKESE DUYURMAYA ÇALIŞICAM.....
Katılıyorum  Katılmıyorum  
Puan verilmemiş
Misafir
17 Aralık 2012 Pazartesi 00:45
Arkadaslar aldığınız puanlar kaç haketmediniz cvplar geldiyse hep beraber itiraz edelim bimere
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%80 %20
Misafir
14 Aralık 2012 Cuma 14:35
Neyı beklıyorlarsa acıklasınlar yaaa
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
14 Aralık 2012 Cuma 12:47
yeter artık
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
13 Aralık 2012 Perşembe 23:54
yaa üf ne zaman açıklanacak bu sonuçlar
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%67 %33
Misafir
13 Aralık 2012 Perşembe 16:23
Arkadaşlar AÖF sonuçları çoktan hazırlamış ancak banka açıkla diyince açıklayacakmış !!! Artık anlayana sizri sinek saz,bizlere de 45 TL azzz!...
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%88 %13
Misafir
13 Aralık 2012 Perşembe 16:20
Ben zaten ümitli değildim torpilsiz bu ülkede bir yere gelmek mümkün değil ama basit bir servis görevliliği için bile bunlar oluyorsa gerisini siz düşünün,bizim 45 TL ler çatır çatır harcanıpda bitmiştir bile.Sınavın maliyeti taş çatlasa 10 TL olsun,yapın hesabınızı...
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
13 Aralık 2012 Perşembe 14:23
YAKIN ZAMAN DA İNŞALLAH:)
Katılıyorum  Katılmıyorum  
Puan verilmemiş
Misafir
13 Aralık 2012 Perşembe 11:45
sabırsızlıkla beklediğimiz sınav sonuçları hala ses seda yok.aöf yaptıgı kendı sınavları bile bu kadar geç açıklanmıyor.artık beklemekde vazgeçtim, her geçen gün ümidim kırılıyor.sağda solda ben torpil yaptırdım diyenleri duydukcada hiç ümidim kalmıyor.kisaca girecek kemik kadro belli.yüksek puan alan arkdaslardada bir kaçı alınıp güzelce göz boyamasını yaparlar, bizde avcumuzu yalarız, ne kadar sınavımız iyi geçsede.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
12 Aralık 2012 Çarşamba 18:38
lanet olsun bu sınav yüzünden işbaşvurusunda bile bulunmuyorum. Yazık günah bukadar genç umut bağlıyor. beklemek çileden çıkartıyor kesin bi tarih yoksa da şu tarihte açıklanacak demeyin beklemeyelim bizde yeter artık isyaaan
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
12 Aralık 2012 Çarşamba 14:57
torpille alınacak olan arkadaşlr belirlendi neredeyse işe başlayacaklar. ama ne hikmetse sonuçlar hala açıklanmadı
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%91 %9
Misafir
12 Aralık 2012 Çarşamba 13:20
ya yeter artık açıklayın şu sınavı ya yapacaksanız yapın torpilinizi yapmayacaksanız açıklayın ya millet ekmek iş peşinde varsa iş verinde kurtulalım yok sa herkes ekmeğinin peşinde ne sınavmış arkadaş ya sinir olmamak elde değil allah sabırlar versin diyorum arkadaşlar.....
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
12 Aralık 2012 Çarşamba 02:08
:)))))
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%67 %33
Misafir
11 Aralık 2012 Salı 22:10
kusura bakmayın alınanlar belli bile neyin hesabını görüyosunuz .. Orta da mükemmel torpiller var bizim dayımız yok diye dışarlardayız
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%73 %27
Misafir
11 Aralık 2012 Salı 22:08
sonucları acıklamanıza gerek yok artık anladık ki alınacak elemanlar belli oldu.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
11 Aralık 2012 Salı 21:30
torpil bulamadım ben:((((
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
10 Aralık 2012 Pazartesi 18:29
kardes bakın ben o parayı arkadastan borc aldım eger hakımı ve torpil olursa hakkımı helal etmem ,,,,,,,,,,,
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
10 Aralık 2012 Pazartesi 14:17
yeter artık el insaf ya açıklayın yolumuzu çizelim bizde kim bilir kimlere torpil yapabilmek için süreyi uzattınız
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%95 %5
Misafir
9 Aralık 2012 Pazar 22:49
yarın açıklanır mı acaba arkadaşlar
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%75 %25
Misafir
9 Aralık 2012 Pazar 10:35
Bugün de açıklanmayacak .mulakatlar ne zaman olarak peki.offf Türkiye de yasamak ne kadar zor.offf
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%92 %8
Misafir
8 Aralık 2012 Cumartesi 19:44
pofff hala bekliyoz
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
8 Aralık 2012 Cumartesi 19:36
Bizden aldığınız paralarla REKLAM çekin her kanalda oynatın bi sınav sonucunu AÇIKLAMAYIN AYIPTIR AYIP . . .
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
8 Aralık 2012 Cumartesi 19:11
ya kaç gündür beklıyorum ne zaman acıklanacak bu sınav ya sterese girdim artık!
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%93 %7
Misafir
8 Aralık 2012 Cumartesi 18:32
HADİ ARTIKKKK AÇIKLANSIN YAAA SABRIMIZ KALMADII
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%88 %12
Misafir
8 Aralık 2012 Cumartesi 17:09
ziraat bankası 24 kasım sorularına buradan ulaşabilirsiniz.http://www.trbilim.com/ziraat-bankasi-sinav-sonuclari.html
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%14 %86
Misafir
8 Aralık 2012 Cumartesi 14:37
LÜTFEN ARTIK AÇIKLAYINNNN
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%78 %22
Misafir
8 Aralık 2012 Cumartesi 14:24
aRTIK ACIKLANSIN YA MILLET ISYANLARDA 5 DK DA BIR BAKIYORUM SONUCLARA.... YADA BI TARIH VE SAAT VERIN NDEDN GECIKTI BU KADAR BI DUYURU YAPIN ... OLMAZ KI BU KADAR ..
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%84 %16
Misafir
8 Aralık 2012 Cumartesi 00:04
bencede artık cılkı çıktı ya borç olsa anında tepeye binerler bi sınavı açıklayamadılar
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%87 %13
Misafir
7 Aralık 2012 Cuma 23:58
acıklayında rahatlayalım yaw catlatmayın insanları bu kadar
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%92 %8
Misafir
7 Aralık 2012 Cuma 20:49
3 dün faturayı ödeme hemen elektriği suyu keserler ama kendileri bizi burda 6 ay bekletir
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%90 %10
Misafir
7 Aralık 2012 Cuma 20:00
herhalde gelecek yıla açıklanır
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%93 %7
Misafir
7 Aralık 2012 Cuma 19:35
ne zamannnnnn aciklanacak bu sonucclar yaaaaaaaaaaa
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%86 %14
Misafir
7 Aralık 2012 Cuma 18:12
Böyle sonuç açıklama mı olur insanı deli ediyorlar ya! Hangi devirde yaşıyaorsunuz şu sonucu açıklayın da milleti deli etmeyin
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%85 %15
Misafir
7 Aralık 2012 Cuma 17:08
AÇIKLAYIN ARTIK
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%83 %17
Misafir
7 Aralık 2012 Cuma 17:05
allah belalarını versın sızın emı yapacagınız ısınde emıı ...
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%75 %25
Misafir
7 Aralık 2012 Cuma 16:52
Ne zaman aciklanacak bu sınav
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%71 %29
Misafir
7 Aralık 2012 Cuma 16:44
öss de bile bu kadar heyecanla beklemedm sonuçları bu ne ya açıklansın artık isyan edecez
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%92 %8
Misafir
7 Aralık 2012 Cuma 16:39
Acıklandı mı arkadaslar ?
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%40 %60
Misafir
7 Aralık 2012 Cuma 15:46
BOŞUNA BEKLEMEYİN ŞİMDİ KONUŞTUM HAFTAYA AÇIKLANACAK DEDİ GÜN BELLİ Mİ DEDİM YOK DEDİ :(
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%67 %33
Misafir
7 Aralık 2012 Cuma 15:07
7 sinde açıklancak dediler hala açıklanmadı
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%91 %9
Misafir
7 Aralık 2012 Cuma 12:40
nıye bu kadar gec zamana kaldı kı sınav sonucları
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%96 %4
Misafir
6 Aralık 2012 Perşembe 15:58
arkadaşlar büyük ihtimal yanın yani ' 7 aralık 2012 de açıklancakmış' öğleden sonra felan
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%29 %71
Misafir
5 Aralık 2012 Çarşamba 22:27
servis görevlisi sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%77 %23
Misafir
5 Aralık 2012 Çarşamba 20:17
:(lütfen açıklansın artık banko asistanlığı sınavı stres e girdim üniversite sınavını bile böyle beklemedim
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%82 %18
Misafir
5 Aralık 2012 Çarşamba 16:58
banko asıstanı ıcın yapılan sınav sonucları ne zamn acıklancak bılgısı olan lkutfen yrdımcı olbılırmı tesekkurler....
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%78 %22
Misafir
5 Aralık 2012 Çarşamba 15:06
SINAV SONUCLARI NERDE 24 KASIM SERVİS GÖREVLİSİ SONUCU
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%78 %22
Misafir
5 Aralık 2012 Çarşamba 14:50
Ya bilgisi olan var mi ne zaman aciklancak sinav sonucu
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%67 %33
Misafir
5 Aralık 2012 Çarşamba 14:30
4 ile 7 aralık arasında bir tarihte acıklanacakmış.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%67 %33
Misafir
5 Aralık 2012 Çarşamba 11:35
hala acıklanmadı ya her saat bası kontrol ediyorum
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%92 %8
Misafir
5 Aralık 2012 Çarşamba 10:41
banko asistanı sınavı nezaman açıklanacak
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%80 %20
Misafir
4 Aralık 2012 Salı 21:09
arkadaşlar banko asistanlığı sınavına kaç kişi girdi sayısal olarak bı bılgısı olan cevap verirse sevinirim
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
4 Aralık 2012 Salı 21:07
arkadaşlar ziraat sınav sonuçları hakkında www.ankarahaber.com 'dan ulaşabilirsiniz . benim baktığım kadarıyla Müfettiş Yardımcısı , İç Kontrolör Yardımcısı sınav sonuçları açıklandı bi bizimki kaldı açıklanmayan :) banko asistanlık sınavı :) bu hafta içinde açıklanacak mış hayırlısıyla artık :D
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
4 Aralık 2012 Salı 20:49
arkadaşlar ziraat sınav sonuçları hakkında www.ankarahaber.com 'dan ulaşabilirsiniz . benim baktığım kadarıyla Müfettiş Yardımcısı , İç Kontrolör Yardımcısı sınav sonuçları açıklandı bi bizimki kaldı açıklanmayan :) banko asistanlık sınavı :) bu hafta içinde açıklanacak mış hayırlısıyla artık :D
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
4 Aralık 2012 Salı 20:40
slm banko asistanlıgı sınavı ne zaman açıklanacak bilgi verirseniz sewinirim..
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
4 Aralık 2012 Salı 20:32
ziraat banko asistan sınav sonuçalrı ne zaman acıklanacak lütfen bilgi verin
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
4 Aralık 2012 Salı 19:31
24 kasımdakı sınav muhtemelen yarın yanı 05.12.2012 acıklanacak dıye bılıyorum emın deılım .
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
4 Aralık 2012 Salı 19:22
YA GIRMESI BIR ÖGRENMESI BİR DERT SAYFA KAPALI
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
Misafir
4 Aralık 2012 Salı 18:29
Tel dileğim ziraat.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%68 %32
Misafir
4 Aralık 2012 Salı 17:08
ziraat sınavı hakkında bilgilere mulakat kriterlerine buradan ulaşabılırsınız arkadaşlar: http://www.facebook.com/pages/Banka-S%C4%B1navlar%C4%B1-Platformu/565648193451207?ref=hl
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%44 %56
Misafir
4 Aralık 2012 Salı 15:14
açın artık arayı salıcam
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%36 %64
Misafir
4 Aralık 2012 Salı 14:42
Sonuçlara ulaşılamıyor daha doğrusu mavi buton aktif değil bende acaba sonuç alan var mı meraktayım???
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%56 %44
Misafir
4 Aralık 2012 Salı 11:39
24 kasımdakı sınavın sonuçları ne zaman açıklanacakyaa bilgii verinn lütfenn çok mmerak ediyorummmm....
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%94 %6
  Bu kategorideki diğer haberler


On Numara Sonuçları belirlendi - (3 Aralık Çekilişi)

Yetenek Sizsiniz Okan Şenyuva Gangnam Style dansı - Video izle

Sınır bombalandı Türk jetler havalandı!
»  Devlet memurlarının fazla mesai ücretleri zamlandı
»  Sayısal Loto sonuçları
»  Tacizcinin doktorculuk oyunu
»  Polis'ten Kürtçe anons
»  Meyvelerin şahı nar
»  Bloggerlar para basıyor
»  Köy sınırılarında bile yer kalmadı
»  Jetler Kandil'e bomba yağdırdı
»  Kaza değil cinayet
»  Malulen emekli de intibak zammı alacak
»  100 yıllık hasret bitiyor
»  Dağa çıkan 5 kişi kayboldu
»  Vilademir Putin geliyor
»  Muhteşem Yüzyıl 76. bölüm entrika fırtınasına sahne olacak - dizi
»  Karadayı 9. bölümde ortalık kan revan - Dizi
»  Türk jetleri Kandil'i vurdu
»  Mersin'de polise hain saldırı: 2 yaralı
»  PKK fakir aileleri seçiyor
»  Dinçer, serbest kıyafeti savundu
»  Hafta soğuk ve yağışlı başlıyor
»  Meteorolojiden bu illere kuvvetli yağış uyarısı
  ÇOK OKUNANLAR
  YAZARLAR
  YORUMLANANLAR
  ANKET
Tek tip askerlik olsun mu olmasın mı?
Evet
Hayır
Fikrim yok
 Sonuçları göster   
 
 
  Süper Loto Çekilişi Sonuçları 26 Mayıs ne oldu? SÜPER LOTO ÖĞREN
  Sayısal Loto Sonuçları belli oldu! (21 Mayıs Sayısal Loto sonucu için tıkla)
  Yargıtayın MHP kararı ne aşamada, MHP kurultay kararını AYM mi verecek?
  Kısmetse Olur evinde gelin adayı Cansel hamile mi? Kısmetse Olur'da hamile skandalı!
  Arda Turan'ı yıkan ölüm haberi! Arda'nın can arkadaşı Tahir Küçük el öldü!
 
  On Numara Sonuçları öğrenin! - (16 Mayıs 2016 On Numara Çekiliş Sonuçları bak)
  Oya Aydoğan kazandığı tüm parasını antikaya yatırmış?
  Serdar Ortaç boşanıyor mu? Serdar Ortaç Chole çifti boşanacak mı?
  Benzin zammı son dakika! - (Benzin fiyatları 11 kuruş daha zamlandı)
  Fenerbahçe Euroleague final maçı özeti! Damir Javor rezaleti! ( Euroleague final maçı)
 
  Şans Topu Sonuçları 11 Mayıs çekiliş! - (Şans topu çekiliş sonuçları öğren)
  Tarkan Pınar Dilek düğün fotoğrafları mest etti! (Tarkan'ın düğün fotoları)
  Ankara 9 -10 Mayıs tarihlerinde su kesintisi var! (ASKİ Su Kesintisi)
  Yarın 8 Mayıs anneler günü! Anneler günü mesajları için tıklayın!
  Süper Loto Çekiliş sonuçları öğren (05 Mayıs Süper Loto sonucu öğrenin)
 
   
     
 
 
Popüler Etiketler :
RSS

Add to Google
Ankarahaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.  Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Ankara Haber sorumlu tutulamaz. Tasarım & Programlama